Wyniki 2020

Świetne zakończenie sezonu startowego na XV Mazowieckim Turnieju Judo w Sochaczewie 🔥🔥🔥
Do Białegostoku przywieźliśmy 15 medali:
Złote medale:
🥇Maja Speichler U14
🥇Michał Alaszkiewicz U12
🥇Piotr Kowalczuk U12
🥇Maja Speichler U12
🥇Michał Alaszkiewicz U10
🥇Maja (Pitbull) Modzelewska U10
Srebrne medale:
🥈Marcel Pasiuk U14
🥈Maciej Nowacki U12
🥈Majka Skawska U10
Brązowe medale:
🥉Julia Kuźmicka U14
🥉Maciej Nowacki U14
🥉Marcel Pasiuk U12
🥉Amelia Radziwon U12
🥉Ryszard Tumiel U10
🥉Dawid Zdanowicz U10
Nasi podpieczni wygrali razem 42 pojedynki, a Gwardia Bialystok zajęła 3 miejsce w klasyfikacji generalnej na 39 drużyn 🤩🤩🤩
Brawa dla wszystkich zawodników. Systematyczna i ciężka praca daje efekty, tak trzymać!
 
————————-
Kolejny weekend – kolejne sukcesy!!! 🤩🤩🤩
W dniu dzisiejszym nasi zawodnicy brali udział w II Turnieju Judo o Puchar Wójta Gminy Michałowice.
Wszyscy wrócili z medalami! 🤩🎖
Wyniki:
Złote medale:
1. Michał Alaszkiewicz u12
2. Michał Alaszkiewicz u9
3. Majka Skawska
4. Maja Speichler
5. Ryszard Tumiel
Srebrne medale:
1. Maja Modzelewska
2. Julia Kuźmicka
3. Olaf Ziętek
4. Dawid Zdanowicz
5. Piotr Kowalczuk
6. Maciej Nowacki
Maja Speichler została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju!!! 🤩👏
Gwardia Białystok zajęła 3 miejsce w klasyfikacji generalnej! 😎
BRAWO BRAWO BRAWO 🔥🔥🔥
—————————-
Po długiej przerwie doczekaliśmy się zawodów. Dziś nasi zawodnicy brali udział w Turnieju Judo w Warszawie 🔥🔥🔥
Obraz może zawierać: 9 osób, ludzie stoją, tekst „JUDO ARCUS MEM GRZEG ALIKA polanik 3 polanik”

Złote medale wywalczyli:
🥇Gabriela Filipiak U12
🥇Piotr Kowalczuk U12

Srebrne medale zdobyli:
🥈Michał Alaszkiewicz U12

Brązowe medale wywalczyli:
🥉Julia Kuźmicka U14
🥉Maja Speichler U12
🥉Natalia Walasek U14
🥉Maciej Nowacki U12

Tuż obok podium:
– IV miejsce – Gabriela Filipiak U14
– IV miejsce – Olaf Ziętek U14

BRAWO 👏👏👏

—————————————–

Dobre rozpoczęcie sezonu startowego naszych zawodników na Otwartych Mistrzostwach Ełku

Złote medale wywalczyli:
🥇Gabriela Filipiak U12
🥇Maja Speichler U12
🥇Piotr Kowalczuk U12
🥇Marcel Pasiuk U12
🥇Filip Modzelewski U12
🥇Fabian Zajkowski U12
🥇Ryszard Tumiel U10
🥇Dawid Zdanowicz U10
🥇Michał Alaszkiewicz U10
Srebrne medale zdobyli:
🥈Natalia Walasek U14
🥈Maciej Nowacki U12
🥈Majka Skawska U10

Gratulacje dla wszystkich zawodników 👏👏👏

 

—————————————-

Judo w Białymstoku – ćwicz razem z nami!