Wyniki 2019

21.09.2019. Bardzo dobry start Gwardzistów w Radomiu 💪

W kategorii wiekowej U8
Złote medale wywalczyli:
🥇Majka Skawska
🥇Ryszard Tumiel

Srebrne medale zdobyli:
🥈Konrad Zoń
🥈Maja Modzelewska

Kategoria wiekowa U10

Złoty medal zdobył:
🥇Maciej Nowacki

Srebrny medal wywalczył:
🥈Piotr Kowalczuk

Brązowy medal:
🥉Michał Alaszkiewicz

W kategorii wiekowej U12
Złoty medal wywalczyła:
🥇Gabriela Filipiak

Brązowe medale wywalczyli:
🥉Natalia Walasek
🥉Julka Kuźmicka
🥉Filip Modzelewski

Piąte miejsca:
– Marcel Pasiuk
– Michał Zajkowski
– Franciszek Nikonowicz

W kategorii wiekowej U14
Srebrne medale:
🥈Gabriela Filipiak
🥈Julia Kuźmicka

NASZA ZAWODNICZKA 🏆 Majka Skawska ZOSTAŁA WYBRANA NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU!!!

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu 💪🏆🎖️

Obraz może zawierać: 24 osoby, ludzie stoją

——————————–

W niedzielę 15 września odbył się VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci w Sochaczewie, gdzie wystartowało dziewięcioro naszych judoków.

Wyniki:
🥈Wiktora Piekutowska – II miejsce
🥈Julia Kuźmicka – II miejsce
🥉Gabriela Filipiak – III miejsce
🥉Filip Modzelewski – III miejsce

Gratulujemy! 💪

Był to pierwszy start w tym sezonie z udziałem naszych zawodników!
Już jutro wracamy do ciężkiej pracy na macie 💪

*********************

W sobotę 15 czerwca odbył I Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Michałowice, gdzie wystąpiła trójka naszych judoków.

Wyniki:
🥇Maja Modzelewska – I miejsce
🥇Filip Modzelewski – I miejsce
🥈Julia Kuźmicka – II miejsce

Gratulujemy! 🤩

Był to ostatni start w tym sezonie z udziałem naszych zawodników. Czas na odpoczynek i regenerację, bo już niedługo wracamy do cięzkiej pracy! 💪😎

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i tekst
 
————————————-

Świetne zakończenie sezonu startowego!!! 🤩

Dnia 8 czerwca nasi zawodnicy uczestniczyli w turnieju Żoliborz Judo Cup. 
Nasz klub reprezentowało 7 młodych judoków.

Wyniki:

I miejsce:
🥇 Maja Modzelewska
🥇 Piotr Kowalczuk

II miejsce:
🥈Marcel Pasiuk
🥈Filip Modzelewski

III miejsce:
🥉Maja Speichler
🥉Maciej Nowacki

V miejsce:
🎖Julia Kuźmicka

Brawo! 👏💪🤩

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i dziecko
————————————–

Julia Kuźmicka zajęła drugie miejsce na turnieju Judo Baltic Cup Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba
*********************************

Julia Kuźmicka w kat. 33kg U12 wywalczyła 🥉 brązowy medal w Mistrzostwach Warszawy 👏👏👏

Gratulujemy 💪💪💪

Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją, dziecko i na zewnątrz
 

Kolejny bardzo dobry występ naszych zawodników na turnieju Minotaur Judo Cup 4 w Szepietowie! 

🥇Maciej Nowacki – I miejsce U10
🥇Marcel Pasiuk – I miejsce U12
🥇Maja Speichler – I miejsce U10 
🥇Gabriela Filipiak – I miejsce U12
🥇Piotr Kowalczuk – I miejsce U10
🥇Piotr Kowalczuk – I miejsce U12

🥈Dawid Zdanowicz – II miejsce U10 
🥈Filip Modzelewski – II miejsce U12 
🥈Maja Speichler – II miejsce U12
🥈Gabriela Filipiak – II miejsce U14

🥉Łukasz Borowski – III miejsce U10 
🥉Natalia Walasek – III miejsce U12
🥉Olaf Ziętek – III miejsce U12

Brawa dla wszystkich zawodników ! 👏👏👏

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

==================

————————————

Filip Modzelewski zdobywa srebrny medal na turnieju Panda Judo Cup 2019 👏

Gratulujemy! 💪

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją
 
 
———————————–

Bardzo dobry występ naszych zawodników na turnieju Okami Judo Cup w Dobrzyniewie! 💪🤩🤩🤩

🥇Maciej Nowacki – I miejsce
🥇Marcel Pasiuk – I miejsce
🥇Maja Speichler – I miejsce
🥇Ryszard Tumiel – I miejsce
🥇Paweł Żabiński – I miejsce
🥇Natalia Walasek – I miejsce
🥇Patryk Busłowski – I miejsce
🥇Szymon Busłowski – I miejsce

🥈Dominik Żabiński – II miejsce
🥈Konrad Zoń – II miejsce
🥈Ania Omeljaniuk – II miejsce
🥈Łukasz Borowski – II miejsce
🥈Michał Alaszkiewicz – II miejsce
🥈Piotr Kowalczuk – II miejsce U10
🥈Piotr Kowalczuk – II miejsce U12

🥉Maja Modzelewska – III miejsce
🥉Hubert Zoń – III miejsce
🥉Filip Modzelewski – III miejsce
🥉Franciszek Nikonowicz – III miejsce
🥉Maciej Sulikowski – III miejsce
🥉Justyna Mahmutoglu – III miejsce
🥉Dawid Zdanowicz – III miejsce

– Michał Zajkowski – udział

Brawa dla wszystkich zawodników ! 👏👏👏

Obraz może zawierać: 24 osoby, uśmiechnięci ludzie

———————————

Bardzo dobry występ naszych zawodników na turnieju Masuria Judo Cup w Ełku ! 💪

🥇Piotr Kowalczuk – I miejsce
🥇Maciej Nowacki – I miejsce
🥇Marcel Pasiuk – I miejsce
🥇Maja Speichler – I miejsce

🥈Wiktora Piekutowska – II miejsce
🥈Natalia Walasek – II miejsce

🥉Maja Modzelewska – III miejsce
🥉Hubert Zoń – III miejsce

🏆MARCEL PASIUK ZOSTAŁ WYBRANY NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU W KATEGORII U12 👏👏👏

Brawo dla wszystkich zawodników ! 👏

Obraz może zawierać: 11 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

———————————–

Bardzo dobry występ naszych zawodników na turnieju Judo Legia Cup w Warszawie! 💪

🥇Piotr Kowalczuk – I miejsce

🥈Gabriela Filipiak – II miejsce

🥉Maciej Nowacki – III miejsce
🥉Marcel Pasiuk – III miejsce

Maja Speichler – udział

Brawo dla wszystkich zawodników ! 👏

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją
 

Bardzo dobry występ naszych zawodników na turnieju im. Leszka Piekarskiego w Białymstoku! 💪

🥇Gabriela Filipiak – I miejsce
🥇Maja Speichler – I miejsce U10
🥇Maja Speichler – I miejsce U12
🥇Piotr Kowalczuk – I miejsce
🥇Marcel Pasiuk – I miejsce

🥈Wiktora Piekutowska – II miejsce
🥈Natalia Walasek – II miejsce
🥈Ewa Januszczyk – II miejsce

🥉Hubert Zoń – III miejsce
🥉Michał Alaszkiewicz – III miejsce

Brawo dla wszystkich zawodników ! 👏

Obraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją
 

———————————-

Bardzo dobry występ naszych zawodników na turnieju w Markach! 💪

W dniach 23-24.03 odbyły się najmocniejsze zawody dla dzieci w Polsce – Same Judo Cup. W turnieju wzięło udział ponad 1000 zawodników z 20 państw! 🤩

Nasz klub reprezentowało 6 młodych judoków:

– Gabriela Filipiak – I miejsce
– Filip Modzelewski – II miejsce
– Maja Speichler – III miejsce
– Piotr Kowalczuk – VII miejsce
– Maciek Nowacki – VII miejsce
– Marcel Pasiuk – udział

Brawo dla wszystkich zawodników ! 👏

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją
Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją
——————————- 
🏆Młodzi Gwardziści nie zwalniają tempa!🏆
Kolejny udany występ naszych judoków na

Turnieju Ikizama CUP 2019
W turnieju brało udział 950 zawodników z Polski i z zagranicy!!!

Kategoria wiekowa U8
Złoty medal:
🥇Maja Modzelewska
V miejsce:
– Ryszard Tumiel

Kategoria wiekowa U10
Złoty medal:
🥇Maja Speichler
Srebrny medal:
🥈Piotr Kowalczuk
Brązowy medal:
🥉Maciej Nowacki

Kategoria wiekowa U12
Złoty medal:
🥇Gabrysia Filipiak
Brązowy medal:
🥉Natalia Walasek
V miejsce:
– Julia Kaźmicka

Kategoria wiekowa U17
V miejsce:
-Igor Kondratowicz

Gwardia Białystok po raz kolejny z największą efektywnością
Gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!!

——————————–

Świetne rozpoczęcie sezonu na turnieju w Ełku!

Nasz klub reprezentowało 9 zawodników, wracamy z 11 medalami! 😎(8 złotych, 2 srebrne i 1 brązowy)

U10:
🥇Maja Speichler
🥇Maciek Nowacki
🥇Piotr Kowalczuk
🥈Konrad Zoń

U12:
🥇Gabriela Filipiak
🥇Natalia Walasek
🥇Filip Modzelewski
🥇Piotr Kowalczuk

W kategorii -28kg całe podium nasze! 😊
🥇Marcel Pasiuk
🥈Maciek Nowacki
🥉Hubert Zoń

Chwila odpoczynku i następny start już za 2 tygodnie!

Rozstrzygnięcie konkursu na najszybszy Ippon we wtorek.

Wielkie brawa dla zawodników!!! 👏👏👏

Obraz może zawierać: 10 osób, ludzie stoją

————————————

PIERWSZY START W TYM ROKU JUŻ ZA NAMI.

Julka wystartowała na VIII Międzynarodowym Turnieju Judo dla Dzieci i Młodzieży POKONUJEMY GRANICE w Bielsku Białej na którym zajęła V miejsce wygrywając z 5 walk 3.
Do VIII edycji turnieju Pokonaj Granice zarejestrowało się 115 klubów i ponad 1200 zawodników!

Judo w Białymstoku – ćwicz razem z nami!