Wyniki 2015

Podsumowanie roku 2015 – tabela

Czwórka naszych reprezentantów wystąpiła w Otwartych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Judo.

10.10.2015

Świetny start naszych młodych Gwardzistów w Płocku !!!

Złoty medal wywalczył Alex Lasmak kat. 55kg
– Dominika Abramowicz kat. 44kg

Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów !!!

płock

12.09.2015

Nasi zawodnicy zdobyli 3 medale na
MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW JUDO w Wesołej
Srebrne medale zdobyły nasze zawodniczki – Patrycja Galas oraz Aleksandra Niewińska
Brązowy medal wywalczył Jakub Lubecki

Brawo!!!

Patrycja G- MMM-2015 Wesoła Aleksandra N- MMM-2015 WesołaJakub L- MMM-2015 Wesoła

Dużym sukcesem zakończyła się wyprawa naszych zawodników na VII Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski JUDO Juniorów i Juniorek w Sochaczewie.
Nasz dorobek to trzy brązowe medale.
Patrycja Płachcińska kat. 57kg
Hubert Terlecki kat. 81kg
Paweł Sikora kat. 100kg

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

PHP

W dniu 13.06.2015 w Warszawie odbył się Żoliborz Judo Cup.
Nasz klub reprezentowała trójka młodych zawodników.

• Dominika Abramowicz wywalczyła srebrny medal w kat. 44kg
  • Igor Kondratowicz wywalczył medal brązowy w kat. 42kg
  • Rafał Szulimowski zajął V miejsce w kat. 42kg przegrywając zacięty pojedynek o brązowy medal z kolegą z naszego klubu.Gratulujemy życzymy dalszych sukcesów !!

Sukces Rafała w Opolu !!!

Rafał Terlecki zajął II miejsce podczas rozgrywanego w Opolu Pucharu Polski Juniorów w kat. 66kg. Rafał wszystkie swoje pojedynki kończył przed czasem, a w walce finałowej uległ w dogrywce zawodnikowi Gwardii Wrocław.

🙂 Gratulujemy i liczymy na więcej!!!

W dniu 23.05 odbyły się V Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Judo.
Brązowy medal wywalczyła Aleksandra Niewińska w kat. +70kg

Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów.OLA

VI Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego Dzieci w Judo. Nasz klub reprezentowała trójka młodych zawodników.
Igor Kondratowicz po 5 wygranych walkach zdobył złoty medal w kat. -42kg
Rafał Szulimowski wywalczył brązowy medal w tej samej kategorii wagowej.
Dominika Abramowicz zajęła VII miejsce w kat. -39kg

Mistrzostwa Polski Juniorów 2015 w Jastrzębiu.
Udany start Huberta Terleckiego w wadze 81kg (35 zawodników) w swoim pierwszym starcie po ponad rocznej przerwie wywalczył V miejsce w kraju.

Na VII miejscu uplasowała się Patrycja Płachcińśka w wadze 52kg.

MP Junior-2015

———————————————————-

Mamy medal w Pucharze Polski !!!

W dniu 28.03.2015 w Suchym Lesie odbył się Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików.
Srebrny medal w kategorii +70 wywalczyła Aleksandra Niewińska.
Ola potwierdziła, że jest jedną z najlepszych zawodniczek w tej kategorii wiekowej i wagowej w kraju. Drugie miejsce w rankingu Polski jest jak najbardziej zasłużone.

Ola-PP-2015

Gratulujemy życzymy dalszych sukcesów !!

———————————————-

Michał   W dniach 14-15.03 odbył się East Judo Open 2015. W turnieju wystartowało 600 zawodników w tym mocne ekipy z Białorusi, Litwy, Łotwy i Ukrainy. Nasz klub reprezentowało 14 zawodników. Wywalczyliśmy 9 medali: 3 złote i 6 srebrnych oraz 2 miejsca punktowane. W pierwszym dniu nasze medalowe żniwa rozpoczął Alex Lasmak zdobywając srebrny medal po bardzo dobrych walkach. Niedziela była prawdziwym popisem zawodników Gwardii Białystok.

-Alex Lasmak

5 miejsce w swojej kategorii wywalczył Igor Kondratowicz, a na miejscu 7 uplasował się Mateusz Turecki.

Rafał

Dziękujemy naszym zawodnikom za godne reprezentowanie klubu, trenerowi oraz rodzicom i sympatykom za wspaniałą atmosferę i gorący doping.

Życzymy dalszych sukcesów!!!

W dniu 22.02.2015 odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów
i Juniorek Młodszych w Judo. Bardzo udany start naszej zawodniczki Katarzyny Korolczuk, która zdobyła srebrny medal
w kategorii 63 kg. Kaśka pokazała spore umiejętności oraz ogromne serce do walki. Pierwsze trzy pojedynki wygrała przed czasem zaś
w finale uległa nieznacznie zawodniczce gospodarzy przegrywając na yuko w ostatnich sekundach walki.

OMM
Drugą naszą zawodniczką, która wystartowała w zawodach była Aleksandra Niewińska. Nasza młodziczka stoczyła bardzo wyrównane pojedynki z bardziej doświadczonymi przeciwniczkami. Od strony szkoleniowej było to dla niej bardzo cenne doświadczenie, które na pewno zaowocuje w następnych turniejach w jej kategorii wiekowej. Gratulujemy !!!

W sobotę 14.02.2015 odbył się XI Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Nasz Klub reprezentowało
6 zawodników.
Aleksandra Niewińska wywalczyła miejsce
I w kategorii U14.
III miejsce w kategorii U14 zdobyła Patrycja Galas, a także Jakub Lubecki.
Na miejscu IV w kategorii U12 uplasowała się Dominika Abramowicz, a na miejscu VII Igor Kondratowicz
Gratulujemy !!!

lesznowola

7 grudnia 2014r. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Judo Dzieci i Młodzieży.zdjęcie 1

Nasz klub reprezentowało 8 zawodników. Wyniki:

Dominika Abramowicz – I miejsce w swojej kategorii, a także II walcząc w kategorii chłopców,