Wyniki 2021

30.10.2021

XVII Międzynarodowy Turnieju Judo organizowany przez UKS Narew Łapy.  Zdobyliśmy 7 złotych medali, 4 srebrne i 4 brązowe Pierwsze miejsca zajęli: 🥇Maja Modzelewska U12 🥇Maja Speichler U12 🥇Maciej Nowacki U12 🥇Piotr Kowalczuk U12 🥇Natalia Walasek U14 🥇Julia Kuźmicka U14 🥇Marcel Pasiuk U14 Miejsca drugie: 🥈Amelia Radziwon U12 🥈Kinga Jasińska U12 🥈Piotr Kowalczuk U14 🥈Michał Alaszkiewicz U12 Miejsca trzecie: 🥉Marta Bielonko U12 🥉Filip Modzelewski U14 🥉Ryszard Tumiel U12 🥉Dawid Zdanowicz U12

09.10.2021

Może być zdjęciem przedstawiającym 17 osób, ludzie stoją i w budynku

Super występ naszych zawodników na turnieju Masuria Judo Cup 3 w Ełku 🔥🔥🔥 Złote medale wywalczyli: 🥇Maja Modzelewska U10 🥇Skawska Majka U10 🥇Izabela Homza U10 🥇Speichler Maja U12 🥇Ryszard Tumiel U10 🥇Michał Alaszkiewicz U12 🥇Dawid Zdanowicz U12 🥇Marcel Pasiuk U14 🥇Kuba Dubowski U10 🥇Dawid Zdanowicz U14 Srebrne medale zdobyli: 🥈Aleksander Michalak U10 🥈Amelia Radziwon U12 🥈Marta Bielonko U12 🥈Mateusz Sawicki U12 🥈Michał Alaszkiewicz U14 Brązowe medale wywalczyli: 🥉Mateusz Kowalczuk U10 🥉Antoni Dojlidko U10 🥉Piotr Ułanowicz U10 🥉Maksymilian Sawicki U10 🥉Hubert Czaczkowski U10 🥉Adam Chołko U12 🥉Jan Kochanowicz U12 🥉Emil Ławniczuk U12 Udział: – Franciszek Nikonowicz – Kacper Kulesza 🏆 GWARDIA BIAŁYSTOK ZAJĘŁA I MIEJSCE W KLASYFIKACJI MEDALOWEJ 🔥🔥

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynku

PUCHAR DRUŻYNOWY JEDZIE DO BIAŁEGOSTOKU BRAWO 👏👏👏

25.09.2021

Super występ naszych zawodników na V Międzynarodowym Turnieju Sensei Płock, w którym wzięło udział blisko 600 zawodników Złote medale wywalczyli:🥇Maja Modzelewska U10 🥇Gabriela Filipiak U14 🥇Piotr Kowalczuk U12 🥇Izabela Homza U10 🥇Piotr Kowalczuk U14 Srebrne medale zdobyli:🥈Maciej Nowacki U14 🥈Maja Speichler U12 🥈Majka Skawska U10 🥈Aleksandra Rollnik U16 Brązowe medale wywalczyli:🥉Maciej Nowacki U12 🥉Michał Alaszkiewicz U12 🥉Natalia Walasek U14 🥉Julia Kuźmicka U14 🥉Amelia Radziwon U12 🥉Maja Speichler U14 Piotr Kowalczuk został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii U12

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

GWARDIA BIAŁYSTOK ZAJĘŁA IV MIEJSCE W KLASYFIKACJI MEDALOWEJ  PUCHAR DRUŻYNOWY JEDZIE DO BIAŁEGOSTOKU 🏆 Dla niektórych naszych zawodników był to pierwszy start na tak mocnych zawodach. Spisali się bardzo dobrze, a doświadczenie które tam zdobyli na pewno zaprocentuje na kolejnych turniejach  BRAWO

18.09.2021

Super występ naszych zawodników na Ogólnopolskim Turnieju Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala 🔥🔥🔥 Złote medale wywalczyli: 🥇Maja Modzelewska U10 🥇Gabriela Filipiak U14 🥇Majka Skawska U10 🥇Piotr Kowalczuk U12 🥇Maja Speichler U12 🥇Michał Alaszkiewicz U12 🥇Marcel Pasiuk U14 🥇Maja Speichler U14 🥇Maja Modzelewska U12 Srebrne medale zdobyli: 🥈Maciej Nowacki U12 🥈Amelia Radziwon U12 🥈Ryszard Tumiel U10 Brązowe medale wywalczyli: 🥉Maciej Nowacki U14 🥉Aleksandra Rollnik U16 🥉Dawid Zdanowicz U12 🥉Wiktoria Słoma U10 🥉Piotr Kowalczuk U14 V miejsca: – Jakub Dubowski U10 – Michał Alaszkiewicz U14

GWARDIA BIAŁYSTOK ZAJĘŁA 2 MIEJSCE W KLASYFIKACJI MEDALOWEJ NA 28 KLUBÓW  JEST MOC  PUCHAR DRUŻYNOWY JEDZIE DO BIAŁEGOSTOKU BO GRUNT TO EKIPA, KTÓRA WIE CZEGO CHCE  BRAWO

04.09.2021

W sobotę rozpoczęliśmy sezon 2021/2022 🥋 Nasi zawodnicy wzięli udział w I Memoriale Wojciecha Macioszczyka w Warszawie Wywalczyliśmy 9 medali: 🥇 Maja Speichler 🥇 Amelia Radziwon 🥇 Michał Alaszkiewicz 🥇 Piotr Kowalczuk 🥈Julia Kuźmicka 🥉 Natalia Walasek 🥉 Maciej Nowacki 🥉 Michał Alaszkiewicz 🥉 Olaf Ziętek V miejsce: – Marcel Pasiuk – Filip Modzelewski – Dawid Zdanowicz Nasz klub zajął 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej! Gratulacje!

Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją i tekst
Brak dostępnego opisu zdjęcia.

12.06.2021 Wspaniałe zakończenie sezonu naszych zawodników na Solanin Cup 2021 „MŁODA EUROPA”💪💪💪 W turnieju wzięło udział ponad 500 zawodników z 12 państw tj. 🇺🇦, 🇸🇰, 🇵🇱, 🇳🇱, 🇱🇹, 🇱🇻, 🇩🇪, 🇩🇰, 🇨🇿, 🇧🇬, 🇧🇦, 🇧🇪🔥🔥🔥 Nasz klub reprezentowało 12 zawodników wywalczyliśmy 11 medali

Może być zdjęciem przedstawiającym 15 osób, ludzie stoją, w budynku i tekst

Złote medale:🥇Maja Modzelewska 🥇Piotr Kowalczuk 🥇Ryszard Tumiel 🥇Michał Alaszkiewicz   Srebrne medale:🥈Gabriela Filipiak 🥈Marcel Pasiuk   Brązowe medale: 🥉Julia Kuźmicka 🥉Natalia Walasek 🥉Amelia Radziwon 🥉Dawid Zdanowicz 🥉Maja Speichler Udział: Fabian Zajkowski Walki naszych podopiecznych dostarczyły nam wielu emocji. Jesteśmy z Was dumni 🔥🔥🔥Gratulacje!!!

29.05.2021 Dzisiaj uczestniczyliśmy w turnieju organizowanym przez UKS Narew Łapy. Nasz Klub reprezentowało 37 zawodników. 💪🥋🔥 Zdobyliśmy 20 złotych medali, 9 srebrnych i 8 brązowych. 💪

Pierwsze miejsca zajęli:🥇Czaczkowski Hubert 🥇Nikonowicz Franciszek 🥇Nowacki Maciej 🥇Dubowski Jakub 🥇Homza Izabela 🥇Modzelewska Maja 🥇Chołko Adam 🥇Radziwon Amelia 🥇Kienig Alicja 🥇Kowalczuk Mateusz 🥇Michalak Aleksander 🥇Bielonko Marta 🥇Ułanowicz Piotr 🥇Słoma Wiktoria 🥇Ławniczuk Emilian 🥇Alaszkiewicz Michał 🥇Topolewicz Franciszek 🥇Filipiak Gabriela 🥇Speichler Maja 🥇Zdanowicz Dawid Miejsca drugie:🥈Zadykowicz Hanna 🥈Skawska Majka 🥈Homza Izabela 🥈Perkowski Bartłomiej 🥈Wakuluk-Zajączkowski Aleksander 🥈Sawicki Maksymilian 🥈Pasiuk Marcel 🥈Rybalko Georgii 🥈Kulesza Kacper Miejsca trzecie:🥉Kochanowicz Jan 🥉Zajkowski Fabian 🥉Glapa-Narożna Aleksandra 🥉Sawicz Adam 🥉Rybalko Kiryl 🥉Sawicki Mateusz 🥉Jurczak Mateusz 🥉Chmay Michalina 🔥 Wielkie brawa! 👏

15.05.2021 Dzisiaj uczestniczyliśmy w turnieju Mońki Judo Cup 2021 organizowanym przez Jagiellonia Judo Club Białystok🏆

😀

Nasz Klub reprezentowało 29 zawodników👍

Złote medale wywalczyli:

🥇 Homza Izabela 🥇 Radziwon Amelia 🥇 Filipiak Gabriela 🥇 Bielonko Marta 🥇 Walasek Natalia 🥇 Dubowski Jakub 🥇 Tumiel Ryszard 🥇 Alaszkiewicz Michał 🥇 Ułanowicz Piotr 🥇 Kowalczuk Piotr 🥇 Pasiuk Marcel 🥇 Zajkowski Michał 🥇 Kochanowicz Jan Medale srebrne:🥈Speichler Maja 🥈Skawska Majka 🥈Nowacki Maciej 🥈Zajkowski Fabian 🥈Sawicki Mateusz 🥈Zdanowicz Dawid 🥈Chołko Adam 🥈Kroteń Szymon Medale brązowe:🥉Glapa-Narożna Aleksandra 🥉Niemyński Konstanty 🥉Dojlidko Antoni 🥉Nikonowicz Franciszek 🥉Zakrzewski Mateusz   Miejsca V zajęli:◽Mateusz Jurczak ◽Żabiński Paweł ◽Perkowski Bartłomiej Dodatkowo Michał Alaszkiewicz został wyróżniony jako Najlepszy Zawodnik Turnieju w kategorii wiekowej U10!!! 👏🔥🏆

👏

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

————————-

Podczas gdy większa ekipa naszych zawodników uczestniczyła w zmaganiach w Mońkach, Maja i Filip Modzelewscy reprezentowali nasz klub na Otwartych Mistrzostwach Kutna 💪 Poradzili sobie znakomicie! 🥇 Maja 🥉 Filip Gratulujemy! 🥳

——————————

05.05.2021 Świetny start młodych Gwardzistów!! 🤩 nasi judocy brali udział w turnieju Same Judo Cup 5 w Markach. W zawodach wzięło udział 476 zawodników z 36 klubów z całej Polski.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

Wyniki:   🥇Gabriela Filipiak – I miejsce 🥇Maja Modzelewska – I miejsce 🥇Michał Alaszkiewicz – I miejsce 🥇Marcel Pasiuk – I miejsce   🥈Maja Speichler – II miejsce 🥈Piotr Kowalczuk- II miejsce 🥈Maciej Nowacki – II miejsce   🥉Amelia Radziwon – III miejsce 🥉Dawid Zdanowicz – III miejsce   – Natalia Walasek – V miejsce – Olaf Ziętek – V miejsce – Julia Kuźmicka – VII miejsce   🏆 Gwardia Białystok zajęła IV miejsce w klasyfikacji generalnej 🔥🔥🔥Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekstMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynkuGratulujemy wszystkim zawodnikom, w poniedziałek widzimy się na macie i wracamy do ciężkiej pracy 🔥   ——————————

W sobotę – 20.03.2021 – odbył się
Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo w Poznaniu. Nasz klub reprezentowała Julia Kuźmicka  Udało jej się wywalczyć brązowy medal! 🥉 Gratulujemy!Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynku

————————-

14.03.2021 IKIZAMA JUDO CUP IV
Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno🥋 W turnieju wzięło udział 566 judoków i judoczek z 52 klubów Mocny turniej, dużo walk, ale przede wszystkim cenne doświadczenie

Wyniki: 🥈Piotr Kowalczuk 🥈Michał Alaszkiewicz 🥉Maja Speichler 🥉Amelia Radziwon 🥉Piotr Kowalczuk 🥉Marcel Pasiuk 🥉Maciej Nowacki 🥉Fabian Zajkowski Wyciągamy wnioski i jedziemy dalej  Gratulacje

—————————

Świetnie rozpoczęty sezon!! 🤩 06.03.2021 odbył się turniej w Tuliszkowie. W zawodach wzięło udział ponad 400 zawodników z 43 klubów z całej Polski. Nasz klub reprezentowało 8 zawodników. Wyniki: 🥇Piotr Kowalczuk – I miejsce 🥇Maciej Nowacki – I miejsce 🥇Michał Alaszkiewicz – I miejsce 🥈Maja Speichler – II miejsce 🥈Gabriela Filipiak – II miejsce 🥉Amelia Radziwon – III miejsce 🥉Natalia Walasek – III miejsce 🏅Marcel Pasiuk – V miejsce Marcel dzisiaj poza podium, ale jedne z lepszych walk, także głowa do góry. Już za tydzień kolejne zawody i szansa na zdobycie cennego doświadczenia. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, w poniedziałek widzimy się na macie i wracamy do ciężkiej pracy.