Wyniki 2017

Znakomity start naszych młodych zawodników na prestiżowym turnieju KUŹNIA MŁODYCH TALENTÓW
w Józefowie:
Kategoria U8
1 miejsce – Maja Speichler (24kg)
2 miejsce – Maciek Nowacki (24kg)Zdjęcie użytkownika KS Gwardia Judo Białystok.
Kategoria U10
3 miejsce – Wojtek Litwiński (22kg)
                      –  Marcel Pasiuk (24kg)
                      – Julia Kuźmicka (28kg)
5 miejsce – Saikhan Tcuev (39kg)
                      – Gabrysia Filipiak (35kg)

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Zdjęcia z II Mikołajkowego Turnieju Judo 2017[/dropshadowbox]

—————————————-

Kolejny udany występ naszych najmłodszych judoków, tym razem na turnieju w Białymstoku!!! 🎖️🎖️🎖️

🏆Dobrze, czas na podsumowanie!!! Nasz klub reprezentowało 16 młodych zawodników. Zdobyliśmy 13 medali:

🎖️Szymon Sikorski kat. 30kg

Walki naszych podopiecznych były na bardzo wysokim poziomie dostarczając tym samym wiele emocji trenerom jak i rodzicom 👏👏👏

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz dziękujemy za gorący doping!!!! 👏👏👏

Zdjęcie użytkownika KS Gwardia Judo Białystok.

———————————–

ŚWIETNY START MŁODYCH GWARDZISTÓW 🏆

Na mocno obsadzonym turnieju w Sochaczewie nasz klub reprezentowało 7 zawodników. Przywieźliśmy 6 medali

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz dziękujemy rodzicom za gorący doping 🎶🎶

PS. Dziękujemy Majce za świetny transparent 😎😁Poniżej zdjęcia.

————————–

Aleks Lasmak zajął II miejsce na Międzynarodowym Turnieju

im. L. Piekarskiego  zorganizowanego przez Politechnikę Białostocką.
Kilka Fotek z Turnieju

Gratulujemy!!!

Kolejne cenne doświadczenie zdobyte podczas wyjazdu na Małe Warsaw Judo Open ✌️

🏅Gratulujemy wszystkim zawodnikom 💪💪💪

Zdjęcie użytkownika KS Gwardia Judo Białystok. Zdjęcie użytkownika KS Gwardia Judo Białystok.

…………………………………………….

Świetny start młodych Gwardzistów w Radomiu!!! 🏆

Duma trenerów rozpiera jak młodzi wojownicy zostawiają serce na tatami. Ich walki to nie tylko zwycięstwa i porażki, medale i nagrody, ale to przede wszystkim nauka ich charakteru, który w przyszłości pomoże im osiągać sukcesy.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu oraz sportowy doping 💪🏆🎖️

……………………………………………..

Rafał Terlecki wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski Juniorów w Sochaczewie w kat. -73 kg. Rafał wygrał 4 z 5 walk 🏆

Gratulujemy!!! 💪

Zakończenie sezonu startowego w dobrym stylu

Dominika Abramowicz potwierdza wysoka formę i staje na najwyższym stopniu podium.
Doma w drodze po złoty medal w kategorii – 44kg wygrała trzy pojedynki.

Gratulujemy dla młodej Gwardzistki i czekamy na przyszły sezon!!!

———————————

Na turnieju Judo w Łapach wystartowało 7 naszych zawodników. Wszyscy wrócili z medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Walki naszych podopiecznych dostarczyły wiele emocji trenerom oraz rodzicom.

—————————————

Znakomity start naszych młodych judoków na turnieju w Szepietowie organizowanowanym przez Klub Sportowy „MINOTAUR”.🏆

🔹Maksymilian Pasiuk

Walki naszych zawodnikow zasługiwały na wielkie brawa! Dostarczyły wielu emocji zarówno trenerom jak i rodzicom!

Gratulacje! 👏👏👏
Oby tak dalej! 💪

——————————-

13.04.17. Udanie zaprezentował się w swoim pierwszym starcie
w tym roku Adam Wiśniowski. W Warszawie na  turnieju eliminacyjnym do OOM zajął III miejsce w kategorii do 90kg
i uzyskał kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Juniorów Młodszych, która odbędzie się w dniach 5-6 maj 2017r.

———————————

Zdjęcia z turnieju
Zdjęcie użytkownika Klub SameJudo.    Zdjęcie użytkownika Klub SameJudo.

Zdjęcie użytkownika Klub SameJudo.
Wspaniale spisują się nasi najmłodsi judocy na  Międzynarodowych Mistrzostwach Marek w Judo – „SameJudo Cup 2”.
Startują zawodnicy i zawodniczki z roczników 2004 – 2010.
      Kacper Malinowski 27kg – U9

Należy podkreślić, że wszyscy stoczyli walki na wysokim poziomie wygrywając z dobrymi zawodnikami z Polski i zagranicy.
Brawo, brawo, brawo!!!

Na zawodach rywalizują judocy z wielu krajów: Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Finlandii, Francji, Grecji, Irlandii, Włoch, Litwy, Mołdawii, Rosji, Serbii, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Rumunii, Czarnogóry. Godnym odnotowania jest również fakt udziału w zawodach klubu z Gwinei – państwa leżącego w zachodniej Afryce.
W Mistrzostwach bierze udział około 1000 zawodniczek i zawodników z roczników 2004-2010 wraz z trenerami i opiekunami.

Zdjęcia na facebooku

Udany weekend naszych zawodniczek
Dominika Abramowicz potwierdza wysoką formę!!! 👏
Nasza zawodniczka wywalczyła złoty medal w turnieju Judo Legia Cup w kat. -44kg. 🏅

Gratulacje Doma! 💪

—————————————–

Ogromny sukces naszej zawodniczki w Poznaniu!!!
GABRIELA WOJSZKO została wicemistrzynią Polski Juniorek w kat. -44kg !!! 🏆
W drodze po medal wygrała trzy pojedynki, ulegając dopiero w finale zawodniczce gospodarzy. 💪

Gratulacje Gabrysia, oby tak dalej!!!

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Dominika Abramowicz wraca z medalem Pucharu Polski 💪

🏆Świetny start naszej młodziczki, która wywalczyła brązowy medal w kat. 44kg w Pucharze Polski Juniorek Młodszych w Poznaniu.

🏆Należy też wspomnieć o sobotnim starcie w Pucharze Polski Młodziczek, w którym Doma po czterech zaciętych pojedynkach zajęła dobre punktowane 7 miejsce.

Widać, że ciężka i systematyczna praca na treningu przynosi efekty.

Gratulujemy, oby tak dalej!!! 💪

[/dropshadowbox]
Nasz zawodnik Rafał Terlecki podczas rozgrywanego Pucharu Polski Juniorów wywalczył srebrny medal w kat 66kg.🏆

Do Lubonia koło Poznania w jego kategorii wagowej przyjechalo 29 najlepszych juniorów z całej Polski.

Rafał wygrał 4 z 5 walk zdobywając srebrny medal w kategorii -66kg. 🎖
Był to debiut naszego Juniora w kategorii seniorskiej.

Szacun Rafał!!! 👏

———————————

Udany początek sezonu naszej zawodniczki Dominiki Abramowicz, która wywalczyła srebrny medal w turnieju młodzików w Mysiadle w kat. -44kg. 🖒