Wyniki 2016

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Udany start naszych judoków na zakończenie sezonu! 🏆
Młodzi Gwardziści z Sochaczewa przywieźli 4 medale!
V miejsce wywalczył Rafał Szulimowski.

Gratulujemy i już czekamy na nowy sezon! [/dropshadowbox][dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Na XV INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup Gdynia, 18,19,20 XI. 2016  Rafał Terlecki zajął II miejsce w Kategorii 66kg.
Zdjęcie użytkownika KS Gwardia Judo Białystok.

Zajęcie II miejsca w tym turnieju zapewniło mu I miejsce w rankingu

Gratulujemy udanego startu.[/dropshadowbox]

———————————

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Dwa medale naszych zawodników w XXI Turnieju Judo Dzieci z okazji święta „Narodowego Dnia Niepodległości” w Rembertowie.
Brązowe medale wywalczyli:
– Alex Lasmak kat. – 55kg
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!![/dropshadowbox]Zdjęcie użytkownika KS Gwardia Judo Białystok.
————————————–
[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Srebrny medal Patrycji Galas na XIII Międzynarodowym Turnieju Judo im. A.Laszuka w Łapach:
dsc_0563_7-235

dsc_0551_6-419

dsc_0557_6-305
[/dropshadowbox]

———————————————–

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO IM. LESZKA PIEKARSKIEGO 15-16.10.2016:

1_3-2152_3-339

Złoty medal zdobyła Patrycja Galas
Srebro Natalia Goroszewska
Brązowe medale zdobyli Aleks Lasmak i Igor Kondratowicz
Miejsce piąte zajął Rafał Szulimowski[/dropshadowbox]

Kolejny bardzo udany start naszych młodych zawodników!!!

Udany start naszych młodzików w Grand Prix Łodzi. Zdobyliśmy dwa złote i dwa srebrne medale.

Złote medale:
– Natalia Goroszewska kat. – 63kg
– Alex Lasmak kat. – 55kg.

Duże brawa należą się Alexowi za szybkie wyciągnięcie wniosków z przegranej walki w fazie grupowej, gdyż w walce finałowej spotykając się z tym samym zawodnikiem wygrał przed czasem.

Srebrne medale:
– Patrycja Galas kat. – 48kg
– Rafal Szulimowski kat. – 50kg

Ten start był ostatnim etapem przygotować do Mistrzostw Polski Młodzików, które odbędą się w Opolu.

mmm-2016

Igor Kondratowicz w kategorii 42kg zdobył złoty medal wygrywając 3 walki przez ippon!!!

Natalka Goroszewska w kategorii 63kg zdobyła srebrny medal wygrywając 4 walki przez ippon!!!

Patrycja Galas w kategorii 44kg wywalczyła w świetnym stylu brązowy medal wygrywając 3 walki przez ippon!!!

Gratulacje 🙂

Sochaczew – 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta

sochaczew-2016
Paweł Sikora – I miejsce
w kategorii 100kg

Rafał Terlecki – III miejsce
w kategorii 66kg

Patrycja Płachcińska – IV miejsce w kategorii 48kg

Gratulujemy i liczymy na dalsze udane starty w kolejnych turniejach.

Legia Judo Cup – 15.05.2016

Srebrny i brązowy medal przywieźli nasi młodzi judocy z turnieju Judo w Warszawie:

• Srebrny medal wywalczył Alex Lasmak kat. 55kg
  • Brązowy medal zdobył Rafał Szulimowski kat. 46kg

Gratulujemy!

Mamy Medal Mistrzostw Polski Młodzieży !!!

Bardzo udany start naszego zawodnika Dominika Zalewskiego, który podczas rozgrywanych Mistrzostw Polski w Mosinie wywalczył brązowy medal w kategorii +100kg 💪💪💪

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Dwa srebrne medale przywieźli nasi młodzi judocy z turnieju w Grodzisku Mazowieckim.

Igor Kondratowicz -46kg
Alex Lasmak -55kg

Młodziczki na medal !!!

Złoty i srebrny medal przywiozły nasze zawodniczki z turnieju Judo w Warszawie. Złoty medal zdobyła Natalia Goroszewska kat. 63kg. Srebrny medal wywalczyła Dominika Abramowicz kat. 44kg

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Na Mistrzostwach Polski Juniorów w Kątach Wrocławskich po dobrych walkach:
Patrycja Płachcińska zajęła 5 miejsce,
Rafał Terlecki i Paweł Sikora zajęli 9 miejsca.

Gratulujemy.

——————————————————

EAST JUDO OPEN 2016 – wyniki

Świetny start naszych młodych zawodników w pierwszym dniu East Judo Open 2016. Sześć z siedmiu walk wygranych to bardzo dobry wynik.

Alex Lasmak zdobył złoty medal
w kat. 55kg wygrywając wszystkie swoje walki przed czasem BRAWO!!!

Rafał Szulimowski zdobył brązowy medal w kat. 46kg ulegając jedynie zawodnikowi z Białorusi.

W drugim dniu East Judo Open 2016 wystartowało pięciu naszych zawodników. Zdobyliśmy 3 złote, srebrny i brązowy medal.