Współpraca

Klub Sportowy Gwardia Białystok funkcjonuje od 20 listopada 2014r. Z początku była to kilkunastoosobowa grupa. Aktualnie w naszym klubie trenuje ponad 140 zawodników
w trzech placówkach na terenie Białegostoku. Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się klubów judo w północno-wschodniej części Polski. Mimo niedługiego stażu możemy pochwalić się licznymi sukcesami naszych reprezentantów takich jak medale Mistrzostw Polski, Pucharów Polski oraz zawodów międzynarodowych i ogólnopolskich.

Jeżeli tak jak my wierzysz w młodych, ambitnych, utalentowanych sportowców i chcesz pomóc w spełnieniu ich marzeń o osiągnięciu tych najważniejszych celów, to zapraszamy do nawiązania współpracy.

Chcemy rozwijać judo w Białymstoku, dlatego nawiążemy współpracę ze szkołami, firmami, osobami prywatnymi, które chciałyby nas wspomóc finansowo lub barterowo.

Przy wsparciu finansowym na konkretny cel: sprzęt sportowy, dresy klubowe, wyjazd na zawody, wyjazd na zgrupowanie lub obóz sportowy oferujemy w zamian reklamę na stronie internetowej klubu, zamieszczenie informacji na stronie klubowego Facebooka oraz Instagrama o wsparciu ze strony Państwa firmy, umieszczenie logotypu firmy na banerach, plakatach, ulotkach oraz wzmiankach prasowych

Przy dofinansowaniu rozwoju konkretnego zawodnika proponujemy umieszczenie logotypu na judodze (w której bierzemy udział we wszystkich turniejach) wybranego zawodnika,
a także prezentacja baneru z Waszym logiem na zawodach. 

Jeżeli chcieliby Państwo aby logo Waszej firmy znalazło się na koszulkach, bluzach
i judogach (w których trenujemy oraz prezentujemy się podczas zawodów) to zachęcamy do nawiązania współpracy długoterminowej jako główny sponsor strategiczny. Umieścimy informację o współpracy na stronie internetowej, klubowym Facebooku oraz Instagramie, zamieścimy Wasz logotyp na banerach, plakatach i ulotkach.

Szczegółowe warunki współpracy pozostają do omówienia z Zarządem Klubu, jednak pragniemy podkreślić, że zależy nam, aby nasza współpraca miała formę partnerstwa, która przynosić będzie obydwu stronom optymalne korzyści.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego typu propozycje dodatkowych działań z Państwa strony.

Zapraszamy
do współpracy!

Judo w Białymstoku – ćwicz razem z nami!